Kdo jsme? 

Jsme malá advokátní kancelář se sídlem ve Vyškově. Nikdy jsme se nechtěli stát jednou z těch velkých advokátních kanceláří, ve které jsou osudy klientů pouhými čísly ve výkazech. Preferujeme osobní a lidský přístup k našim klientům. Pro naše klienty řešíme komplexní právní poradenství a v případě potřeby též právní zastoupení v jakýchkoliv právních věcech. Od všedních problémů, se kterými se občas potýká každý z nás, jakými jsou smlouvy o koupi nemovitosti nebo automobilu, nebo třeba nájemní a pracovní smlouvy, až po složité právní úkoly, mezi které můžeme řadit například akvizice a přeshraniční fúze obchodních korporací. 

Děláme maximum, abychom pro naše klienty našli vždy tu nejvýhodnější cestu a nebojíme se ani nestandardních řešení a nových výzev. 


Mgr. Vendula Macháčková, advokátka

Jsem zkušenou advokátkou, která má na svém kontě již nespočet úspěšně dotažených projektů a vyhraných soudních sporů. Za své klienty bojuji bez nadsázky do posledního dechu. Mezi má oblíbená právní odvětví patří developerské právo a právo nemovitostí. Velmi bohaté zkušenosti mám ale za svou kariéru takřka ve všech právních odvětvích.

e-mail:machackova@advokatka-brno.com

telefonní kontakt: +420 777 713 346

Vyřešíme za Vás jakýkoliv právní problém